Do Góry Główna

POMOC - Najczęściej zadawane pytania

1. Dlaczego podczas finalizacji transakcji pojawia się cena w dolarach?

Szablony w naszym sklepie pochodzą z firm amerykańskiej. W związku z tym ich cena jest bezpośrednio zależna od aktualnego kursu dolara amerykańskiego. Niezależnie od formy zakupu cena w dolarach zostanie przeliczona na złotówki po aktualnym kursie wymiany międzybankowej. Kurs dolara znajdą Państwo np. na stronie www.waluty.onet.pl. Proszę wziąć pod uwagę, że niektóre banki mogą pobierać drobne prowizje od przewalutowania transakcji. Informację na ten temat uzyskają Państwo w swoim banku.

2. Jakie są korzyści związane z zakupem szablonu strony?

Podstawową zaletą takiego rozwiązania jest niska cena. Profesjonalne projekty można kupić za cenę przynajmniej kilkakrotnie niższą, niż kosztowałoby zlecenie ich wykonania od podstaw. Drugą kwestią jest czas. Przygotowanie gotowego szablonu do publikacji w internecie zajmuje co najwyżej kilka dni, podczas gdy produkcja serwisu od podstaw może potrwać tygodnie, a nawet miesiące.

3. Co otrzymam po zamówieniu szablonu?

Po dokonaniu płatności dostaną Państwo e-mail z linkiem do pobrania skompresowanego pliku ZIP. Plik ten zawiera pliki PSD, HTML, a w przypadku szablonów zawierających animacje Flash również pliki FLA. Szablony zawierają wszystkie elementy graficzne, które są widoczne na stronie demonstracyjnej szablonu. Mogą Państwo użyć ich na swojej stronie, lub zmienić. Link do pełnej strony demonstracyjnej jest zawsze na stronie z opisem produktu. Oprogramowanie do otwarcia plików ZIP znajdą Państwo np. na www.WinZip.com.

4. Do czego jestem uprawniony po zakupie szablonu?
    Mają Państwo prawo:
  • Stworzyć serwis internetowy przy użyciu zakupionego szablonu dla siebie lub swojego klienta.
  • W dowolny sposób zmodyfikować wygląd szablonu dostosowując go do swoich potrzeb.
    Nie mają Państwo prawa:
  • Sprzedawać lub udostępniać szablony stron.
  • Prezentować zakupione szablony jako własne projekty, niezależnie od tego, czy dokonało się ich modyfikacji. Prawa autorskie do wszystkich projektów są własnością ich twórców i firm.
  • Utworzyć więcej niż jeden serwis internetowy za pomocą zakupionego projektu. Należy zakupić kolejną kopię szablonu aby uzyskać prawa do produkcji drugiego serwisu na podstawie tego szablonu.
6. W jaki sposób mogę zapłacić za szablon?

Karta kredytowa - Sklep jest zintegrowany z renomowanym systemem płatności. Najprostszą metodą jest więc płatność wypukłą kartą VISA lub MASTERCARD. Ceny szablonów podajemy w złotówkach, producentem szablonów są jednak firmy zagraniczne. Proszę wziąć pod uwagę że płatność kartą kredytową będzie przewalutowana na cenę w dolarach amerykańskich. Banki mogą, choć nie muszą, pobierać drobną prowizję (np. 1%) od przewalutowania transakcji. Wartość ta nie jest ujęta w cenach złotowych.

PayPal - Jednen z najpopularniejszych systemów płatności internetowych.

Skrill - System oferujący wiele różnych metod płatności, w tym przelewy bankowe. Wymaga rejestracji

WebMoney - Tym systemem można zapłacić z użyciem wirtualnej waluty BitCoin

Przelew krajowy - Nasza firma przyjmuje także przelewy krajowe w złotówkach. W takim przypadku prosimy o kontakt z nami.

8. Czy płatność za szablon jest jednorazowa?

Tak. Płatność jest jednorazowa. Mają Państwo bezterminowe prawo do używania szablonu i stworzonej na jego podstawie strony. Po dokonaniu zakupu można stworzyć dowolną ilość podstron w obrębie jednego serwisu internetowego.

9. Czy mogę skorzystać z abonamentu i pobierać różne szablony przez pewien czas?

Niestety, nie ma takiej możliwości.

10. Czy można dokonać zwrotu szablonu?

Produkty oferowane przez nas mają charakter niematerialny (są dostarczane w formie elektronicznej). W związku z tym towar nie może zostać zwrócony po dokonaniu zakupu. Prosimy więc o dokładne zapoznanie się ze specyfikacją projektu i dostępnymi źródłami na stronie opisu danego szablonu. Zwrot może nastąpić jedynie w przypadku niezgodności towaru z umową. W takim przypadku należy dostarczyć zrzeczenie się prawa do wykorzystania projektu, najpóźniej tydzień po dokonaniu zakupu.